Stylový nábytek za přijatelné ceny

asko nábytek indukční myčky nádobí

Chci levně nakoupitVíce info

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše online a z domu

Vyberte si svůj vysněný nábytek z pohodlí domova.

Široký sortiment

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Jednoduchost

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Plzeň | FAVIA – myčky, chladničky, pračky, trouby, varné ...
Internetový obchod Favia se zabývá distribucí elektrických a plynových spotřebičů pro domácnosti - myčky, chladničky, pračky, truby, varné desky od předních výrobců jako Fagor, Mora, Bosch, AEG, Ardo, Siemens, Zanussi a další.
Elektro Znojmo - Expert Elektro
Prodejna Expert Elektro Znojmo má otevřeno pondělí až neděle od 9:00 do 20:00 a disponuje prodejní plochou o rozloze 710 m2. Najdete zde široký sortiment z kategorie velkých a malých kuchyňských spotřebičů, televizorů, PC, mobilních telefonů, výrobků
dTest: Domácnost - Nezávislé testy, víc než jen recenze
Kampaně; Stop dvojí kvalitě. Chceme, aby výrobky se stejným obalem byly stejně kvalitní napříč Evropou. Podpořte naši snahu vyjádřením nesouhlasu s dvojí kvalitou na sociálních sítích a sledujte vývoj kauzy na těchto stránkách.
Kuchyňské spotřebiče Whirlpool | JN Interier
Vestavné myčky nádobí. Minimalizujte spotřebu energie s myčkami Whirpool. Nabízíme víc než jen čisté nádobí. Máme pro vás úsporné řešení, které respektuje životní prostředí: naše myčky spotřebují jen 6 litrů vody během jednoho mycího cyklu.
Ostrůvkové odsavače par | MORA
Vyberte si ostrůvkové odsavače par (digestoře) české značky MORA. V nabídce také ostrůvkové odsavače par, vhodné i do bytů v panelových domech.
Nábytek |
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies.
Axentia - Vyhledávání na
asko nÁbytek Napařovací hrnec Axentia BIO Duenster Ø 20 cm, 2,5L 1X hrnec se skleněnou poklicí a 1x parník Ø 20 cm, 2,5LVysoce kvalitní – ušlechtilá ocel 18/10.Vhodné pro všechny druhy sporáku, včetně indukce lze mýt v myčce.
Prodej a servis zařízení pro gastronomické provozovny a ...
Prodej a servis zařízení pro gastronomické provozovny a projekty kuchyní
Gastronomické vybavení - PROMOS ALFA
Internetový obchod gastronomického vybavení od tuzemských i zahraničních výrobců.Profesionální vybavení gastronomie (konvektomaty, gastro myčky, myčky, fritézy … nerez hrnce) chladící gastronomické vybavení, nábytek nerezový gastro nábytek a nádobí a
Domácí a kuchyňské spotřebiče MORA – plná života od 1825
Domácí spotřebiče MORA do kuchyně ale i koupelny. Široký sortiment tradiční, spolehlivé, české značky. Vybírejte např. z trub, sporáků, myček, lednic nebo ohřívačů vody.